MikroTik C52iG-5HaxD2HaxD-TC - hAP ax² MikroTik hAP ax² C52iG-5HaxD2HaxD-TC 802.11ax 1200 Mbit/s (5 GHz)/ 574 Mbit/s (2.4 GHz) Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) ports 5 No mobile broadband 0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 48 vnt. 1-5 d.d.20 vnt. 2026-06-09 48 / 20 vnt. | - | 105,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 195.00 mm |
| Gross weight: | 1.04 kg |
| Gross width (mm): | 55.00 mm |
| Net weight: | 0.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| USB ports quantity: | 0 |
| Producer product name: | C52iG-5HaxD2HaxD-TC |
| Producer product family: | hAP ax² |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Width: | 10,1 cm |
| Software type: | RouterOS, License level 4 |
| Height: | 12,0 cm |
| Operating temperature (T-T): | -40°C to +50°C °C |
| Depth: | 0,37 cm |
| Dual-band: | Y |
| Output power: | 16.8 W |
| Power consumption (max): | 27 W W |
| Storage capacity: | 128 MB, NAND MB |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 1 Passive PoE, max out per port output (input < 30 V): 600mA |
| Wireless standard: | 2.4 GHz 802.11ax dual-chain, 5 GHz 802.11 802.11ax dual-chain |
| Wi-Fi data rate (max): | 1200 Mbit/s (5 GHz)/ 574 Mbit/s (2.4 GHz) Mbit/s |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| PoE in: | Passive PoE |
| Certification: | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| Palette Qty: | 435 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 195.00 mm |
| Gross weight: | 1.04 kg |
| Gross width (mm): | 55.00 mm |
| Net weight: | 0.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| USB ports quantity: | 0 |
| Producer product name: | C52iG-5HaxD2HaxD-TC |
| Producer product family: | hAP ax² |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Width: | 10,1 cm |
| Software type: | RouterOS, License level 4 |
| Height: | 12,0 cm |
| Operating temperature (T-T): | -40°C to +50°C °C |
| Depth: | 0,37 cm |
| Dual-band: | Y |
| Output power: | 16.8 W |
| Power consumption (max): | 27 W W |
| Storage capacity: | 128 MB, NAND MB |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 1 Passive PoE, max out per port output (input < 30 V): 600mA |
| Wireless standard: | 2.4 GHz 802.11ax dual-chain, 5 GHz 802.11 802.11ax dual-chain |
| Wi-Fi data rate (max): | 1200 Mbit/s (5 GHz)/ 574 Mbit/s (2.4 GHz) Mbit/s |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| PoE in: | Passive PoE |
| Certification: | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| Palette Qty: | 435 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |