MIKROTIK BaseBox 5 CPE AP RB912UAG-5HPnD
Gamintojas: MIKROTIK
Prekės kodas (MPN): RB912UAG-5HPND-OUT
Prekės kodas (MPN): RB912UAG-5HPND-OUT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 103,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | MikroTik RouterBOARD BaseBox 5 - radio access point - Wi-Fi |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - outdoor |
| Processor: | 1 x Atheros AR9342 - 600 MHz |
| Ram: | 64 MB |
| Data link protocol: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Frequency band: | 5 GHz |
| Included accessories: | PoE injector |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 24.6 cm x 13.5 cm x 5 cm |
| Weight: | 390 g |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas The RB912 in an outdoor enclosure, fit with two RPSMA connectors for antennas, and a cable hood for protection against moisture. The case can be opened with one hand, and is protected against the elements. USB, Ethernet and a Grounding wire exits are provided on the bottom, behind a protective door. Funkcijos Ruggedized design suitable for outdoor use Supports IEEE 802.11a and IEEE 802.11n wireless protocols Power over Ethernet (PoE) functionality Compact form factor with Mini PCIe expansion slot Built-in status indicators for easy monitoring |
| Product description: | MikroTik RouterBOARD BaseBox 5 - radio access point - Wi-Fi |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - outdoor |
| Processor: | 1 x Atheros AR9342 - 600 MHz |
| Ram: | 64 MB |
| Data link protocol: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Frequency band: | 5 GHz |
| Included accessories: | PoE injector |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 24.6 cm x 13.5 cm x 5 cm |
| Weight: | 390 g |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
The RB912 in an outdoor enclosure, fit with two RPSMA connectors for antennas, and a cable hood for protection against moisture. The case can be opened with one hand, and is protected against the elements. USB, Ethernet and a Grounding wire exits are provided on the bottom, behind a protective door.
Funkcijos
Ruggedized design suitable for outdoor use
Supports IEEE 802.11a and IEEE 802.11n wireless protocols
Power over Ethernet (PoE) functionality
Compact form factor with Mini PCIe expansion slot
Built-in status indicators for easy monitoring