MikroTik ATL LTE18 kit ATLGM&EG18-EA
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): ATLGM&EG18-EA
Prekės kodas (MPN): ATLGM&EG18-EA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | 267,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 190.00 mm |
| Gross weight: | 0.42 kg |
| Gross width (mm): | 330.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Producer product name: | ATLGM&EG18-EA |
| Producer product family: | ATL LTE18 kit |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antenna type: | Internal |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Palette Qty: | 84 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 190.00 mm |
| Gross weight: | 0.42 kg |
| Gross width (mm): | 330.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Producer product name: | ATLGM&EG18-EA |
| Producer product family: | ATL LTE18 kit |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Mesh Support: | No |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antenna type: | Internal |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Palette Qty: | 84 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |