MikroTik ATL 5G R16 with RouterOS L3, International version
Gamintojas: MikroTik
Prekės kodas (MPN): ATLGM&RG520F-EU
Prekės kodas (MPN): ATLGM&RG520F-EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d.>60 vnt. 2026-06-10 >50 / 60 vnt. | 372,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 311.00 mm |
| Gross height (mm): | 179.00 mm |
| Gross weight: | 0.42 kg |
| Gross width (mm): | 311.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 96.00 g |
| Plastic (No PET): | 24.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 311.00 mm |
| Gross height (mm): | 179.00 mm |
| Gross weight: | 0.42 kg |
| Gross width (mm): | 311.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 96.00 g |
| Plastic (No PET): | 24.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Warranty: | 12 month(s) |