MikroTik Access Point RB941-2nD-TC hAP Lite 802.11n, 2.4GHz, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, no PoE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 22,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Power consumption (standby): | 3 W |
| Processor cores: | 1 |
| Power consumption (PowerSave): | 3 W |
| Voltage: | 5 V |
| I/O ports: | 4 x 10/100 Ethernet ports; Power Jack |
| Internal memory: | 32 MB |
| Power consumption (economy mode): | 3 W |
| Wireless connection: | 802.11b/g/n |
| Product type: | Home access point |
| Power consumption (typical): | 3 W |
| CPU configuration (max): | 650 MHz |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Web-based management: | Yes |
| USB port: | 0 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11b/g/n |
| Power over Ethernet (PoE): | No |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Flash memory: | 16 MB |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Gross weight: | 0.307 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.127 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 195.00 mm |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Combined (paper): | 0 g |
| Paper/Pasteboard: | 114 g |
| Embeeded battery: | No |
| Producer product name: | RB941-2nD-TC hAP Lite |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | no PoE |
| Plastic (No PET): | 13 g |
| Power consumption (standby): | 3 W |
| Processor cores: | 1 |
| Power consumption (PowerSave): | 3 W |
| Voltage: | 5 V |
| I/O ports: | 4 x 10/100 Ethernet ports; Power Jack |
| Internal memory: | 32 MB |
| Power consumption (economy mode): | 3 W |
| Wireless connection: | 802.11b/g/n |
| Product type: | Home access point |
| Power consumption (typical): | 3 W |
| CPU configuration (max): | 650 MHz |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Web-based management: | Yes |
| USB port: | 0 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11b/g/n |
| Power over Ethernet (PoE): | No |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Flash memory: | 16 MB |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Gross weight: | 0.307 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.127 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 195.00 mm |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Combined (paper): | 0 g |
| Paper/Pasteboard: | 114 g |
| Embeeded battery: | No |
| Producer product name: | RB941-2nD-TC hAP Lite |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | no PoE |
| Plastic (No PET): | 13 g |