MikroTik Access Point hAP AC2 RBD52G-5HacD2HnD-TC 802.11ac, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, Antenna type Internal, 2.4/5 GHz
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 79,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 0.454 kg |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | Internal |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/n/ac |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Frequency band: | 2.4/5 GHz |
| Flash memory: | 16 MB |
| Web-based management: | Yes |
| USB port: | 1 |
| Producer product family: | Access Point hAP AC2 |
| Software type: | RouterOS (Level 4) |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.254 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Combined (paper): | 0 g |
| Paper/Pasteboard: | 229 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Producer product name: | RBD52G-5HacD2HnD-TC |
| Plastic (No PET): | 25 g |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 0.454 kg |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | Internal |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/n/ac |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Frequency band: | 2.4/5 GHz |
| Flash memory: | 16 MB |
| Web-based management: | Yes |
| USB port: | 1 |
| Producer product family: | Access Point hAP AC2 |
| Software type: | RouterOS (Level 4) |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.254 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Combined (paper): | 0 g |
| Paper/Pasteboard: | 229 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Producer product name: | RBD52G-5HacD2HnD-TC |
| Plastic (No PET): | 25 g |