MikroTik | Switch | RB260GS | Web managed | Desktop | SFP ports quantity SFP ports quantity 1 | Power over Ethernet (PoE) ports quantity 1 | 12 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 25 vnt. 1-5 d.d. 25 / - vnt. | - | 43,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Rack mounting: | No |
| LED indicators: | Yes |
| SFP ports quantity: | SFP ports quantity 1 |
| 10G support: | No |
| DC-in jack: | Yes |
| Weight: | 212 g |
| Colour of product: | White |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Width: | 11.3 cm |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 5 |
| Height: | 2.8 cm |
| Operating temperature (T-T): | -25 - 65 °C |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 1 |
| Depth: | 13.9 cm |
| Input voltage: | 6 - 31 V |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Gigabit Ethernet (10 |
| Power consumption (typical): | 6 W |
| Power consumption (standby): | <6 W W |
| Power consumption (PowerSave): | <6 W W |
| Type: | 5-Port Gigabit Ethernet Switch |
| Dimensions (WxDxH): | 113 x 139 x 28 mm mm |
| Video port type: | 5 x 10/100/1000 Ethernet ports |
| Power consumption (economy mode): | <6 W W |
| Warranty: | 12 month(s) |
| SFP module slots quantity: | 1 |
| Producer product name: | RB260GS |
| Net weight: | 2.2 kg |
| Gross weight: | 3.24 kg |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Producer product family: | Switch |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| PoE in: | POE-in |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 1.04 kg |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 57.00 mm |
| Paper/Pasteboard: | 1040 g |
| Embeeded battery: | Yes |
| Form factor: | Desktop |
| Switch type: | Web managed |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.003 kg |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Palette Qty: | 309 pc(s) |
| Producer: | MikroTik |
| Rack mounting: | No |
| LED indicators: | Yes |
| SFP ports quantity: | SFP ports quantity 1 |
| 10G support: | No |
| DC-in jack: | Yes |
| Weight: | 212 g |
| Colour of product: | White |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Width: | 11.3 cm |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 5 |
| Height: | 2.8 cm |
| Operating temperature (T-T): | -25 - 65 °C |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 1 |
| Depth: | 13.9 cm |
| Input voltage: | 6 - 31 V |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Gigabit Ethernet (10 |
| Power consumption (typical): | 6 W |
| Power consumption (standby): | <6 W W |
| Power consumption (PowerSave): | <6 W W |
| Type: | 5-Port Gigabit Ethernet Switch |
| Dimensions (WxDxH): | 113 x 139 x 28 mm mm |
| Video port type: | 5 x 10/100/1000 Ethernet ports |
| Power consumption (economy mode): | <6 W W |
| Warranty: | 12 month(s) |
| SFP module slots quantity: | 1 |
| Producer product name: | RB260GS |
| Net weight: | 2.2 kg |
| Gross weight: | 3.24 kg |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Producer product family: | Switch |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| PoE in: | POE-in |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 1.04 kg |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 57.00 mm |
| Paper/Pasteboard: | 1040 g |
| Embeeded battery: | Yes |
| Form factor: | Desktop |
| Switch type: | Web managed |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.003 kg |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Palette Qty: | 309 pc(s) |
| Producer: | MikroTik |