MikroTik | RBmAPL-2nD | mAP lite | 802.11n | 2.4 | 150 Mbit/s | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | MU-MiMO No | PoE in
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 36,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Networking standards: | IEEE 802.11b, IEEE 8 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Colour of product: | White |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Bandwidth: | 2.4 GHz |
| Width: | 4.9 cm |
| Height: | 4.8 cm |
| Power consumption (max): | 3.5 W |
| Operating temperature (T-T): | -30 - 70 °C |
| AC adapter included: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Internal: | No |
| Depth: | 1.1 cm |
| Input voltage: | 5 - 60 V |
| Antenna gain level (max): | 1.5 dBi |
| Data transfer rate (max): | 100 Mbit/s |
| 5 GHz: | No |
| Placement: | Wall |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | mAP lite |
| Wi-Fi data rate (max): | 150 Mbit/s |
| Web-based management: | Yes |
| Data transfer rate (max): | 0.15 Gbit/s |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11b/g/n |
| Producer product family: | RBmAPL-2nD |
| Frequency band: | 2.4 |
| Flash memory: | 16 MB |
| USB port: | 0 |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Gross weight: | 0.189 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.089 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross width (mm): | 40.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Paper/Pasteboard: | 80 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | PoE in |
| Plastic (No PET): | 9 g |
| Palette Qty: | 4500 pc(s) |
| Producer: | MikroTik |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Networking standards: | IEEE 802.11b, IEEE 8 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Colour of product: | White |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Bandwidth: | 2.4 GHz |
| Width: | 4.9 cm |
| Height: | 4.8 cm |
| Power consumption (max): | 3.5 W |
| Operating temperature (T-T): | -30 - 70 °C |
| AC adapter included: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Internal: | No |
| Depth: | 1.1 cm |
| Input voltage: | 5 - 60 V |
| Antenna gain level (max): | 1.5 dBi |
| Data transfer rate (max): | 100 Mbit/s |
| 5 GHz: | No |
| Placement: | Wall |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | mAP lite |
| Wi-Fi data rate (max): | 150 Mbit/s |
| Web-based management: | Yes |
| Data transfer rate (max): | 0.15 Gbit/s |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11b/g/n |
| Producer product family: | RBmAPL-2nD |
| Frequency band: | 2.4 |
| Flash memory: | 16 MB |
| USB port: | 0 |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Gross weight: | 0.189 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.089 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross width (mm): | 40.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Paper/Pasteboard: | 80 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | PoE in |
| Plastic (No PET): | 9 g |
| Palette Qty: | 4500 pc(s) |
| Producer: | MikroTik |