MikroTik | Cloud Smart Switch | CSS326-24G-2S+RM | Managed L2 | Rackmountable | Gigabit Ethernet (copper) ports quantity 24 | SFP+ ports quantity 2 | 12 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. | - | 162,02 € | |
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. |
- | 180,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 1.856 kg |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Switch type: | Managed L2 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| Form factor: | Rackmountable |
| Producer product name: | CSS326-24G-2S+RM |
| Producer product family: | Cloud Smart Switch |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| SFP+ ports quantity: | 2 |
| Software type: | SwitchOS |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.656 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 560.00 mm |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| POE: | No |
| Other features: | POE In: Passive POE |
| Paper/Pasteboard: | 590 g |
| Embeeded battery: | No |
| Plastic (No PET): | 66 g |
| Palette Qty: | 193 pc(s) |
| Producer: | MikroTik |
Aprašymas The Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM provides wire speed connectivity with several switching features. It gives you all the basic functionality for a managed switch, plus more: allows to manage port-to-port forwarding, configure VLANs, mirror traffic, and apply bandwidth limitation. Funkcijos Operates in extreme temperatures from -40 °C to 70 °C Features remote management capabilities via SNMP Includes a rack mounting kit for easy installation Supports Power over Ethernet (PoE) for efficient power delivery Complies with IEEE 802.1Q standards for improved networking |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 1.856 kg |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Switch type: | Managed L2 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| Form factor: | Rackmountable |
| Producer product name: | CSS326-24G-2S+RM |
| Producer product family: | Cloud Smart Switch |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| SFP+ ports quantity: | 2 |
| Software type: | SwitchOS |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.656 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 560.00 mm |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| POE: | No |
| Other features: | POE In: Passive POE |
| Paper/Pasteboard: | 590 g |
| Embeeded battery: | No |
| Plastic (No PET): | 66 g |
| Palette Qty: | 193 pc(s) |
| Producer: | MikroTik |
Aprašymas
The Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM provides wire speed connectivity with several switching features. It gives you all the basic functionality for a managed switch, plus more: allows to manage port-to-port forwarding, configure VLANs, mirror traffic, and apply bandwidth limitation.
Funkcijos
Operates in extreme temperatures from -40 °C to 70 °C
Features remote management capabilities via SNMP
Includes a rack mounting kit for easy installation
Supports Power over Ethernet (PoE) for efficient power delivery
Complies with IEEE 802.1Q standards for improved networking