MikroTik | Cloud Router Switch | CRS106-1C-5S | Web Management | Desktop | SFP ports quantity 5 | 12 month(s) | 12 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | - | 55,84 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 0.518, 0.518 kg |
| Net weight: | 0.30, 1.20 kg |
| Form factor: | Desktop |
| Switch type: | Web Management |
| Producer product name: | CRS106-1C-5S |
| Producer product family: | Cloud Router Switch |
| Predominant port type: | SFP (1 Gbps Fiber) |
| Software type: | RouterOS (Level 5) |
| SFP ports quantity: | 5 |
| Combo SFP ports quantity: | 1 |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.218 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross width (mm): | 55.00 mm |
| Gross height (mm): | 195.00 mm |
| POE: | No |
| Other features: | POE In: Passive POE |
| Paper/Pasteboard: | 196 g |
| Embeeded battery: | No |
| Plastic (No PET): | 22 g |
| Producer: | MikroTik |
| Palette Qty: | 1111 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 0.518, 0.518 kg |
| Net weight: | 0.30, 1.20 kg |
| Form factor: | Desktop |
| Switch type: | Web Management |
| Producer product name: | CRS106-1C-5S |
| Producer product family: | Cloud Router Switch |
| Predominant port type: | SFP (1 Gbps Fiber) |
| Software type: | RouterOS (Level 5) |
| SFP ports quantity: | 5 |
| Combo SFP ports quantity: | 1 |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.218 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross width (mm): | 55.00 mm |
| Gross height (mm): | 195.00 mm |
| POE: | No |
| Other features: | POE In: Passive POE |
| Paper/Pasteboard: | 196 g |
| Embeeded battery: | No |
| Plastic (No PET): | 22 g |
| Producer: | MikroTik |
| Palette Qty: | 1111 pc(s) |