Microsoft Surface Dock 2 Comm
Gamintojas: Microsoft
Prekės kodas (MPN): lGK-00004
Prekės kodas (MPN): lGK-00004
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 234,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 32.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 85.00 mm |
| Net weight: | 0.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Microsoft |
| Palette Qty: | 1961 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 32.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 85.00 mm |
| Net weight: | 0.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Microsoft |
| Palette Qty: | 1961 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |