Microsoft KW9-00632 Win Home 11 64-bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Gamintojas: Microsoft
Prekės kodas (MPN): KW9-00632
Prekės kodas (MPN): KW9-00632
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 153,32 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.07 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Media type: | DVD |
| Minimum DirectX requirement: | |
| Minimum processor speed: | GHz |
| License type: | OEM |
| Language version: | English International |
| Minimum RAM: | GB |
| Minimum display resolution requirement: | pixels |
| Minimum hard disk space: | GB |
| License quantity: | 1 user(s) |
| 64-bit computing: | |
| Software type: | OEM |
| Minimum system requirements: | |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Producer product name: | Windows 11 Home |
| Type: | 64-bit |
| Product codename: | KW9-00632 |
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.07 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Media type: | DVD |
| Minimum DirectX requirement: | |
| Minimum processor speed: | GHz |
| License type: | OEM |
| Language version: | English International |
| Minimum RAM: | GB |
| Minimum display resolution requirement: | pixels |
| Minimum hard disk space: | GB |
| License quantity: | 1 user(s) |
| 64-bit computing: | |
| Software type: | OEM |
| Minimum system requirements: | |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Producer product name: | Windows 11 Home |
| Type: | 64-bit |
| Product codename: | KW9-00632 |