Microsoft FQC-10528 Win 11 Pro 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Gamintojas: Microsoft
Prekės kodas (MPN): FQC-10528
Prekės kodas (MPN): FQC-10528
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 196,22 € | |
| S6 | - / - | 220,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 192.00 mm |
| Gross height (mm): | 3.00 mm |
| Gross width (mm): | 137.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross weight: | 0.063 kg |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Tare weight (kg): | 0.023 kg |
| Media type: | DVD |
| Minimum DirectX requirement: | |
| Minimum processor speed: | GHz |
| License type: | OEM |
| Language version: | English International |
| Minimum RAM: | GB |
| Minimum display resolution requirement: | pixels |
| Minimum hard disk space: | GB |
| License quantity: | 1 user(s) |
| 64-bit computing: | |
| Software type: | OEM |
| Minimum system requirements: | |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Producer product name: | Windows 11 Pro |
| Type: | 64-bit |
| Product codename: | FQC-10528 |
The Microsoft 11 Pro License is the ultimate software solution for professionals and businesses seeking to maximize productivity, enhance security, and stay ahead in the digital era. Upgrade to Microsoft 11 Pro and unlock a world of possibilities to elevate your work to new heights. |
| Gross depth (mm): | 192.00 mm |
| Gross height (mm): | 3.00 mm |
| Gross width (mm): | 137.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross weight: | 0.063 kg |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Tare weight (kg): | 0.023 kg |
| Media type: | DVD |
| Minimum DirectX requirement: | |
| Minimum processor speed: | GHz |
| License type: | OEM |
| Language version: | English International |
| Minimum RAM: | GB |
| Minimum display resolution requirement: | pixels |
| Minimum hard disk space: | GB |
| License quantity: | 1 user(s) |
| 64-bit computing: | |
| Software type: | OEM |
| Minimum system requirements: | |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Producer product name: | Windows 11 Pro |
| Type: | 64-bit |
| Product codename: | FQC-10528 |
The Microsoft 11 Pro License is the ultimate software solution for professionals and businesses seeking to maximize productivity, enhance security, and stay ahead in the digital era. Upgrade to Microsoft 11 Pro and unlock a world of possibilities to elevate your work to new heights.