Microsoft EP2-32410 M365 PERSONAL FY25H2 EN EUROZONE SUBS | Microsoft
Gamintojas: Microsoft
Prekės kodas (MPN): EP2-32410
Prekės kodas (MPN): EP2-32410
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 104,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 113.00 mm |
| Gross height (mm): | 146.00 mm |
| Gross weight: | 0.05 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Microsoft |
| Palette Qty: | 2618 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 113.00 mm |
| Gross height (mm): | 146.00 mm |
| Gross weight: | 0.05 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Microsoft |
| Palette Qty: | 2618 pc(s) |