Microsoft EP2-25187 Win Server | Microsoft
Gamintojas: Microsoft
Prekės kodas (MPN): EP2-25187
Prekės kodas (MPN): EP2-25187
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1007,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 5.00 mm |
| Gross height (mm): | 190.00 mm |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 25.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Microsoft |
| Gross depth (mm): | 5.00 mm |
| Gross height (mm): | 190.00 mm |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 25.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Microsoft |