Microsoft 6GQ-01897, M365 FAMILY P10 EN EUROZONE SUBS 1Y Microsoft
Gamintojas: Microsoft
Prekės kodas (MPN): 6GQ-01897
Prekės kodas (MPN): 6GQ-01897
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 132,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 114.00 mm |
| Gross height (mm): | 149.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 130.00 g |
| Plastic (No PET): | 31.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.16 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1961 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 114.00 mm |
| Gross height (mm): | 149.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 130.00 g |
| Plastic (No PET): | 31.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.16 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1961 pc(s) |