Microsoft 365 Family | EP2-32335 | ESD | English
Gamintojas: Microsoft
Prekės kodas (MPN): EP2-32335
Prekės kodas (MPN): EP2-32335
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 135,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 21.00 mm |
| Gross height (mm): | 111.00 mm |
| Gross weight: | 0.08 kg |
| Gross width (mm): | 111.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Microsoft |
| Palette Qty: | 3339 pc(s) |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| License type: | ESD |
| Producer product name: | EP2-32335 |
| Producer product family: | 365 Family |
| Language version: | English |
| Gross depth (mm): | 21.00 mm |
| Gross height (mm): | 111.00 mm |
| Gross weight: | 0.08 kg |
| Gross width (mm): | 111.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Microsoft |
| Palette Qty: | 3339 pc(s) |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| License type: | ESD |
| Producer product name: | EP2-32335 |
| Producer product family: | 365 Family |
| Language version: | English |