Microsoft | Windows 11 Pro | FQC-10572 | ESD | All Languages
Gamintojas: Microsoft
Prekės kodas (MPN): FQC-10572
Prekės kodas (MPN): FQC-10572
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 272,95 € | |
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. |
267,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| License type: | ESD |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.07 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Language version: | All Languages |
| License quantity: | 1 user(s) |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Producer product name: | Windows 11 Pro |
| Type: | 64-bit |
| Product codename: | FQC-10572 |
| Mac operating systems supported: | No |
| Producer: | Microsoft |
Aprašymas Family, friends, obsessions, music, creations - Windows 11 is the one place for it all. With a fresh feel and tools that make it easier to be efficient, it has what you need for whatever's next. Funkcijos New ways to connect Connect with anyone Refocus your workflow |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| License type: | ESD |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.07 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Language version: | All Languages |
| License quantity: | 1 user(s) |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Producer product name: | Windows 11 Pro |
| Type: | 64-bit |
| Product codename: | FQC-10572 |
| Mac operating systems supported: | No |
| Producer: | Microsoft |
Aprašymas
Family, friends, obsessions, music, creations - Windows 11 is the one place for it all. With a fresh feel and tools that make it easier to be efficient, it has what you need for whatever's next.
Funkcijos
New ways to connect
Connect with anyone
Refocus your workflow