Microsoft | Surface ARC | CZV-00006 | Bluetooth mouse | Wireless | Grey
Gamintojas: Microsoft
Prekės kodas (MPN): CZV-00006
Prekės kodas (MPN): CZV-00006
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 87,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 0.19 kg |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Ergonomic design: | Yes |
| Type: | Bluetooth mouse |
| Colour of product: | Grey |
| Producer product name: | CZV-00006 |
| Device type: | Wireless |
| Batteries included: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Number of batteries supported: | 2x AAA (LR03) |
| Mouse weight: | 82.5 g |
| Movement detection technology: | BlueTrack |
| Producer product family: | Surface ARC |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0003888 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Gross depth (mm): | 160 mm |
| Gross width (mm): | 81 mm |
| Gross height (mm): | 30 mm |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| TI weight (kg): | 0.046 kg |
| Type of battery: | Accumulator |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Embeeded battery: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 40 g |
| Palette Qty: | 4444 pc(s) |
| Producer: | Microsoft |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross weight: | 0.19 kg |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Ergonomic design: | Yes |
| Type: | Bluetooth mouse |
| Colour of product: | Grey |
| Producer product name: | CZV-00006 |
| Device type: | Wireless |
| Batteries included: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Number of batteries supported: | 2x AAA (LR03) |
| Mouse weight: | 82.5 g |
| Movement detection technology: | BlueTrack |
| Producer product family: | Surface ARC |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0003888 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Gross depth (mm): | 160 mm |
| Gross width (mm): | 81 mm |
| Gross height (mm): | 30 mm |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| TI weight (kg): | 0.046 kg |
| Type of battery: | Accumulator |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Embeeded battery: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 40 g |
| Palette Qty: | 4444 pc(s) |
| Producer: | Microsoft |