Mercusys Wi-Fi Range Extender MW300RE 802.11n, 2.4GHz, 300 Mbit/s, Antenna type 3xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 15,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.50 mm |
| Gross height (mm): | 101.00 mm |
| Gross weight: | 0.24 kg |
| Gross width (mm): | 121.50 mm |
| Net weight: | 0.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 104.00 g |
| Plastic (No PET): | 26.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.13 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | MW300RE |
| Producer product family: | Wi-Fi Range Extender |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| Antenna type: | 3xExternal |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| USB ports quantity: | |
| MU-MiMO: | |
| POE: | no PoE |
| Other features: | MIMO technology |
| Gross depth (mm): | 150.50 mm |
| Gross height (mm): | 101.00 mm |
| Gross weight: | 0.24 kg |
| Gross width (mm): | 121.50 mm |
| Net weight: | 0.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 104.00 g |
| Plastic (No PET): | 26.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.13 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | MW300RE |
| Producer product family: | Wi-Fi Range Extender |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| Antenna type: | 3xExternal |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| USB ports quantity: | |
| MU-MiMO: | |
| POE: | no PoE |
| Other features: | MIMO technology |