Mercusys Switch MS105 Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 5, Power supply type External
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 19 vnt. 1-5 d.d. 19 / - vnt. | - | 5,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 87.00 mm |
| Gross height (mm): | 57.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 72.00 g |
| Plastic (No PET): | 18.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | MS105 |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Power over Ethernet (PoE): | |
| PoE+ ports quantity: | |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 5 |
| Case material: | Plastic |
| Gross depth (mm): | 87.00 mm |
| Gross height (mm): | 57.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 72.00 g |
| Plastic (No PET): | 18.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | MS105 |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Power over Ethernet (PoE): | |
| PoE+ ports quantity: | |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | 5 |
| Case material: | Plastic |