Mercusys MS124GS 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch | Mercusys
Gamintojas: Mercusys
Prekės kodas (MPN): MS124GS
Prekės kodas (MPN): MS124GS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 69,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340 mm |
| Gross height (mm): | 80 mm |
| Gross weight: | 1.9 kg |
| Gross width (mm): | 235 mm |
| Net weight: | 1.7 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 170.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.006392 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 340 mm |
| Gross height (mm): | 80 mm |
| Gross weight: | 1.9 kg |
| Gross width (mm): | 235 mm |
| Net weight: | 1.7 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 170.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.006392 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Warranty: | 36 month(s) |