Mercusys MS118CP 16-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Rackmount Switch with 16-Port PoE+
Gamintojas: Mercusys
Prekės kodas (MPN): MS118CP
Prekės kodas (MPN): MS118CP
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 115,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 600.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 1.70 kg |
| Gross width (mm): | 500.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 440.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 600.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 1.70 kg |
| Gross width (mm): | 500.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 440.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Warranty: | 36 month(s) |