Mercusys MR37BE BE6500 Tri-Band Wi-Fi 7 Router | Mercusys
Gamintojas: Mercusys
Prekės kodas (MPN): MR37BE
Prekės kodas (MPN): MR37BE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 104,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 275.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.50 kg |
| Gross width (mm): | 360.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Palette Qty: | 218 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 275.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.50 kg |
| Gross width (mm): | 360.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Palette Qty: | 218 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |