Mercusys MB113-4G 300 Mbps Wireless 4G LTE Portable Router
Gamintojas: Mercusys
Prekės kodas (MPN): MB113-4G
Prekės kodas (MPN): MB113-4G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 2026-05-28 - / 5 vnt. | - | 40,84 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 192.00 mm |
| Gross height (mm): | 58.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 148.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 192.00 mm |
| Gross height (mm): | 58.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 148.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Warranty: | 36 month(s) |