Mercusys Halo H85X(2-pack) AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System | Mercusys
Gamintojas: Mercusys
Prekės kodas (MPN): Halo H85X(2-pack)
Prekės kodas (MPN): Halo H85X(2-pack)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 103,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 220.00 mm |
| Gross height (mm): | 155.00 mm |
| Gross weight: | 1.20 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 170.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Palette Qty: | 317 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 220.00 mm |
| Gross height (mm): | 155.00 mm |
| Gross weight: | 1.20 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 170.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Palette Qty: | 317 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |