Mercusys Dual-Band Router AC10 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, Antenna type 4xFixed, White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 2026-05-28 - / 5 vnt. | - | 20,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 226.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.39 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.15 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| USB ports quantity: | No |
| Antenna type: | 4xFixed |
| Producer product name: | AC10 |
| Producer product family: | AC1200 Wireless Dual Band Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Antennas quantity: | |
| WAN connection: | 1*10/100Mbps WAN Port |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 226.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.39 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.15 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| USB ports quantity: | No |
| Antenna type: | 4xFixed |
| Producer product name: | AC10 |
| Producer product family: | AC1200 Wireless Dual Band Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Antennas quantity: | |
| WAN connection: | 1*10/100Mbps WAN Port |
| Warranty: | 24 month(s) |