Mercusys AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System with PoE Halo H80X (3-Pack) 802.11ax, 574+2402 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 3, MU-MiMO Yes, No mobile broadband, Antenna type I
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 137,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 323.00 mm |
| Gross height (mm): | 155.50 mm |
| Gross weight: | 0.84 kg |
| Gross width (mm): | 161.50 mm |
| Net weight: | 0.84 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton: | 276.50 mm |
| Gross width master carton: | 168.00 mm |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Producer product name: | Halo H80X (3-Pack) |
| Producer product family: | AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System with PoE |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | Internal |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Antennas quantity: | |
| Other features: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Wi-Fi data rate (max): | 574+2402 Mbit/s |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Tare other: | 2 g |
| PET: | 1 g |
| Frequency band: | 2.4 GHz/5 GHz |
| WAN connection: | |
| Colour of product: | White |
| Gross depth (mm): | 323.00 mm |
| Gross height (mm): | 155.50 mm |
| Gross weight: | 0.84 kg |
| Gross width (mm): | 161.50 mm |
| Net weight: | 0.84 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton: | 276.50 mm |
| Gross width master carton: | 168.00 mm |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Producer product name: | Halo H80X (3-Pack) |
| Producer product family: | AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System with PoE |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | Internal |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Antennas quantity: | |
| Other features: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Wi-Fi data rate (max): | 574+2402 Mbit/s |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Tare other: | 2 g |
| PET: | 1 g |
| Frequency band: | 2.4 GHz/5 GHz |
| WAN connection: | |
| Colour of product: | White |