Mercusys AX1800 Dual-Band WiFi 6 Router MR70X 802.11ax, 1201+574 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 3, Antenna type 4xFixed, Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 44,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 389.00 mm |
| Gross height (mm): | 67.00 mm |
| Gross weight: | 0.83 kg |
| Gross width (mm): | 290.00 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.35 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.15 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Wi-Fi data rate (max): | 1201+574 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 4xFixed |
| Producer product name: | MR70X |
| Producer product family: | AX1800 Dual-Band WiFi 6 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Antennas quantity: | 4 |
| WAN connection: | 1 × Gigabit WAN Port |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 389.00 mm |
| Gross height (mm): | 67.00 mm |
| Gross weight: | 0.83 kg |
| Gross width (mm): | 290.00 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.35 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.15 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Wi-Fi data rate (max): | 1201+574 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 4xFixed |
| Producer product name: | MR70X |
| Producer product family: | AX1800 Dual-Band WiFi 6 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Antennas quantity: | 4 |
| WAN connection: | 1 × Gigabit WAN Port |
| Warranty: | 24 month(s) |