Mercusys AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender | ME60X | 802.11ax | 1201 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | MU-MiMO No | no PoE | Antenna type 2xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 31,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 152.00 mm |
| Gross height (mm): | 102.50 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 123.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Palette Qty: | 451 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 1201 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/n/ac/ax |
| Producer product name: | ME60X |
| Producer product family: | AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | no PoE |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 152.00 mm |
| Gross height (mm): | 102.50 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 123.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Palette Qty: | 451 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 1201 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/n/ac/ax |
| Producer product name: | ME60X |
| Producer product family: | AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | no PoE |
| Warranty: | 36 month(s) |