Mercusys AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System Halo H50G (3-Pack) 802.11ac, 1300+600 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 3, Mesh Support Yes, MU-MiMO Yes, White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 129,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 344 mm |
| Gross height (mm): | 154 mm |
| Gross weight: | 1.045 kg |
| Gross width (mm): | 133 mm |
| Net weight: | 0.545 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.007045808 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.15 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Wi-Fi data rate (max): | 1300+600 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | |
| Producer product name: | Halo H50G (3-Pack) |
| Producer product family: | AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| 5 GHz: | |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 344 mm |
| Gross height (mm): | 154 mm |
| Gross weight: | 1.045 kg |
| Gross width (mm): | 133 mm |
| Net weight: | 0.545 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.007045808 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.15 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Wi-Fi data rate (max): | 1300+600 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | |
| Producer product name: | Halo H50G (3-Pack) |
| Producer product family: | AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| 5 GHz: | |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |