Mercusys AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router MR30G 802.11ac, 867+300 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2× Gigabit LAN Ports, Antenna type 4× 5 dBi Fixed Omni-Directional Antennas, Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 24,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 345 mm |
| Gross height (mm): | 245 mm |
| Gross weight: | 0.547 kg |
| Gross width (mm): | 62 mm |
| Net weight: | 0.365 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 82 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.182 kg |
| Volume (m3): | 0.00524055 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.15 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 4× 5 dBi Fixed Omni-Directional Antennas |
| Producer product name: | MR30G |
| Producer product family: | AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2× Gigabit LAN Ports |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Antennas quantity: | 4 |
| WAN connection: | 1 × Gigabit WAN Port |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac/n/a 5 GHz, 802.11b/g/n 2.4 GHz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth master carton: | 500 mm |
| Gross width master carton: | 370 mm |
| Gross height master carton: | 350 mm |
| Net weight master carton: | 5.47 kg |
| Tare weight master carton: | 1.101 kg |
| Gross depth (mm): | 345 mm |
| Gross height (mm): | 245 mm |
| Gross weight: | 0.547 kg |
| Gross width (mm): | 62 mm |
| Net weight: | 0.365 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 82 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.182 kg |
| Volume (m3): | 0.00524055 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.15 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 4× 5 dBi Fixed Omni-Directional Antennas |
| Producer product name: | MR30G |
| Producer product family: | AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2× Gigabit LAN Ports |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Antennas quantity: | 4 |
| WAN connection: | 1 × Gigabit WAN Port |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac/n/a 5 GHz, 802.11b/g/n 2.4 GHz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth master carton: | 500 mm |
| Gross width master carton: | 370 mm |
| Gross height master carton: | 350 mm |
| Net weight master carton: | 5.47 kg |
| Tare weight master carton: | 1.101 kg |