Mercusys AC1200 Wi-Fi Range Extender ME30 802.11ac, 2GHz/5GHz, 867+300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, no PoE, Antenna type 2xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 23,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 152.00 mm |
| Gross height (mm): | 102.50 mm |
| Gross weight: | 0.25 kg |
| Gross width (mm): | 123.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Producer product name: | ME30 |
| Producer product family: | AC1200 Wi-Fi Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2GHz/5GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 152.00 mm |
| Gross height (mm): | 102.50 mm |
| Gross weight: | 0.25 kg |
| Gross width (mm): | 123.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Producer product name: | ME30 |
| Producer product family: | AC1200 Wi-Fi Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+300 Mbit/s |
| Frequency band: | 2GHz/5GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |