Mercusys 5-Port Gigabit Desktop Switch | MS105GS | Unmanaged | Desktop | Gigabit Ethernet (copper) ports quantity 5
Gamintojas: Mercusys
Prekės kodas (MPN): MS105GS
Prekės kodas (MPN): MS105GS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 10,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 128.00 mm |
| Gross height (mm): | 92.00 mm |
| Gross weight: | 0.53 kg |
| Gross width (mm): | 125.00 mm |
| Net weight: | 0.33 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Switch type: | Unmanaged |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 5 |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE): | No |
| Producer product name: | MS105GS |
| Producer product family: | 5-Port Gigabit Desktop Switch |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Palette Qty: | 587 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 128.00 mm |
| Gross height (mm): | 92.00 mm |
| Gross weight: | 0.53 kg |
| Gross width (mm): | 125.00 mm |
| Net weight: | 0.33 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Switch type: | Unmanaged |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 5 |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE): | No |
| Producer product name: | MS105GS |
| Producer product family: | 5-Port Gigabit Desktop Switch |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Palette Qty: | 587 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |