Mercusys 10-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+ | Mercusys
Gamintojas: Mercusys
Prekės kodas (MPN): MS110P
Prekės kodas (MPN): MS110P
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 33,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 180.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 1.02 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.82 kg |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 180.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 1.02 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.82 kg |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |