Magic Keyboard for 12.9-inch iPad Pro (3rd,4th,5th gen) SWE White
Gamintojas: Apple
Prekės kodas (MPN): MJQL3S/A
Prekės kodas (MPN): MJQL3S/A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 515,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 20.00 mm |
| Gross height (mm): | 300.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Type: | |
| Keyboard layout: | |
| Connectivity technology: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 20.00 mm |
| Gross height (mm): | 300.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Type: | |
| Keyboard layout: | |
| Connectivity technology: | |
| Warranty: | 12 month(s) |