MAG X870E TOMAHAWK MAX WIFI PZ | MSI Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 SDRAM | Supported hard disk drive interfaces 4 x SATA-600 (RAID), 4 x M.2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 430,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 3.37 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 2.67 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 560.00 g |
| Plastic (No PET): | 140.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.70 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Palette Qty: | 234 pc(s) |
| Processor family: | AMD |
| Supported memory types: | DDR5 SDRAM |
| Processor socket: | AM5 |
| Producer product name: | MAG X870E TOMAHAWK MAX WIFI PZ |
| Supported hard disk drive interfaces: | 4 x SATA-600 (RAID), 4 x M.2 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 3.37 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 2.67 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 560.00 g |
| Plastic (No PET): | 140.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.70 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Palette Qty: | 234 pc(s) |
| Processor family: | AMD |
| Supported memory types: | DDR5 SDRAM |
| Processor socket: | AM5 |
| Producer product name: | MAG X870E TOMAHAWK MAX WIFI PZ |
| Supported hard disk drive interfaces: | 4 x SATA-600 (RAID), 4 x M.2 |
| Warranty: | 36 month(s) |