MacBook Air 13" Apple M5 10C CPU, 8C GPU/16GB/512GB SSD/Midnight/RUS
Gamintojas: Apple
Prekės kodas (MPN): Z1L6000AE
Prekės kodas (MPN): Z1L6000AE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S4 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 1444,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross length (mm): | 334.00 mm |
| Gross height (mm): | 243.00 mm |
| Gross weight (kg): | 2.72 kg |
| Gross width (mm): | 55.00 mm |
| Other: | https://www.apple.com/macbook-air/specs/ |
| Storage: | 512GB |
| Colour: | Silver |
| I/O ports: | Wi-Fi 7 (802.11be)4 Bluetooth 6Thread networking technology |
| RAM specifications: | 16GB Unified Memory |
| Warranty Terms: | 12 month(s) |
| Operating System: | macOS |
| Keyboard language: | Russian |
| Display: | 13" |
| Colour: | Midnight |
| Apple chip: | M5 |
| Package contents: | USB-C to MagSafe 3 Cable (2m) |
| RAM: | 16GB |
| Gross length (mm): | 334.00 mm |
| Gross height (mm): | 243.00 mm |
| Gross weight (kg): | 2.72 kg |
| Gross width (mm): | 55.00 mm |
| Other: | https://www.apple.com/macbook-air/specs/ |
| Storage: | 512GB |
| Colour: | Silver |
| I/O ports: | Wi-Fi 7 (802.11be)4 Bluetooth 6Thread networking technology |
| RAM specifications: | 16GB Unified Memory |
| Warranty Terms: | 12 month(s) |
| Operating System: | macOS |
| Keyboard language: | Russian |
| Display: | 13" |
| Colour: | Midnight |
| Apple chip: | M5 |
| Package contents: | USB-C to MagSafe 3 Cable (2m) |
| RAM: | 16GB |