MacBook Air 13” Apple M2 8C CPU, 8C GPU/16GB/256GB SSD/Midnight/SWE
Gamintojas: Apple
Prekės kodas (MPN): MC7X4KS/A
Prekės kodas (MPN): MC7X4KS/A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S4 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 1038,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross length (mm): | 334 mm |
| Gross height (mm): | 243 mm |
| Gross weight (kg): | 2.72 kg |
| Gross width (mm): | 55 mm |
| Dimensions: | Height: 1.13 cm Width: 30.41 cm Depth: 21.5 cm |
| Storage: | 256GB |
| Colour: | Midnight |
| Weight: | 1.24kg |
| RAM specifications: | 16GB unified memory |
| Warranty Terms: | 12 month(s) |
| Camera: | 1080p FaceTime HD camera |
| Operating System: | macOS - https://www.apple.com/macbook-air/specs/ |
| Security: | Touch ID sensor |
| Keyboard language: | Swedish |
| RAM: | 16 GB |
| Display: | 13.6" " |
| Colour: | Midnight |
| CO2 emission (kg): | 147 kg |
| Apple chip: | M2 |
| Paper/Pasteboard: | 734.41 g |
| Plastic (no PET): | 14.40 g |
| Tare weight (kg): | 1.05 kg |
| Net weight (kg): | 1.67 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| WEEE classification: | Monit |
| Intrastat code: | 84713000 |
| Country of origin: | CN |
| Package contents: | 30W USB-C Power Adapter, USB-C to MagSafe 3 Cable (2m) |
| Gross length (mm): | 334 mm |
| Gross height (mm): | 243 mm |
| Gross weight (kg): | 2.72 kg |
| Gross width (mm): | 55 mm |
| Dimensions: | Height: 1.13 cm Width: 30.41 cm Depth: 21.5 cm |
| Storage: | 256GB |
| Colour: | Midnight |
| Weight: | 1.24kg |
| RAM specifications: | 16GB unified memory |
| Warranty Terms: | 12 month(s) |
| Camera: | 1080p FaceTime HD camera |
| Operating System: | macOS - https://www.apple.com/macbook-air/specs/ |
| Security: | Touch ID sensor |
| Keyboard language: | Swedish |
| RAM: | 16 GB |
| Display: | 13.6" " |
| Colour: | Midnight |
| CO2 emission (kg): | 147 kg |
| Apple chip: | M2 |
| Paper/Pasteboard: | 734.41 g |
| Plastic (no PET): | 14.40 g |
| Tare weight (kg): | 1.05 kg |
| Net weight (kg): | 1.67 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| WEEE classification: | Monit |
| Intrastat code: | 84713000 |
| Country of origin: | CN |
| Package contents: | 30W USB-C Power Adapter, USB-C to MagSafe 3 Cable (2m) |