LOGITECH Z313 Speakers 2.1 black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 48,67 € | |
| S2 | - / - | - | 63,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Type: | 2.1 |
| Totalrmspower: | 25 |
| Satellites: | - |
| Subwoofer: | - |
| Maximumspl: | - |
| Frequencyresponse: | 48 Hz-20 kHz (+/- 3 dB) |
| Inputimpedance: | - |
| Soundeffects: | - |
| Remotecontrol: | - |
| Power: | - |
| Inputs: | 3.5 mm |
| Packagecontents: | |
| Dimensions: | |
| Width: | - |
| Depth: | - |
| Height: | - |
| Packagedimensions: | 158.8x239.7x327mm |
| Packageweight: | 3.100 Kg |
| Warranty: | 2 years |
You're listening to music and online videos, watching movies and TV on your computer. But your built-in computer audio just won't cut it. That's where the Logitech Speaker System Z313 comes in, offering you the easy way to kick back and enjoy your music. Its convenient control pod makes it easy to control volume and even plug in your headphones. 25 watts (RMS) of power fill your room with big, balanced sound. The compact subwoofer fits into tight spaces and delivers deeper bass when you want to feel the beat. Plus, it's a snap to set up. Just connect the speakers to the subwoofer and plug the subwoofer into your computer. That's it. Aprašymas Whether you're a Mac computer addict, use solely Windows or Chrome OS, favor a Windows or Android tablet or switch between them, the M535 simply works. Slip M535 mobile mouse into your bag or pocket so you have it anywhere you need it. This 2.1 speaker system delivers balanced acoustics and provides enhanced bass from a compact subwoofer. Connect any device via the 3.5 mm input and easily access power and volume using the wired control pod. Funkcijos Convenient control pod Compact subwoofer Easy setup Control at hand Get down on it Strike a pose |
You're listening to music and online videos, watching movies and TV on your computer. But your built-in computer audio just won't cut it. That's where the Logitech Speaker System Z313 comes in, offering you the easy way to kick back and enjoy your music. Its convenient control pod makes it easy to control volume and even plug in your headphones. 25 watts (RMS) of power fill your room with big, balanced sound. The compact subwoofer fits into tight spaces and delivers deeper bass when you want to feel the beat. Plus, it's a snap to set up. Just connect the speakers to the subwoofer and plug the subwoofer into your computer. That's it.
Aprašymas
Whether you're a Mac computer addict, use solely Windows or Chrome OS, favor a Windows or Android tablet or switch between them, the M535 simply works. Slip M535 mobile mouse into your bag or pocket so you have it anywhere you need it.
This 2.1 speaker system delivers balanced acoustics and provides enhanced bass from a compact subwoofer. Connect any device via the 3.5 mm input and easily access power and volume using the wired control pod.
Funkcijos
Convenient control pod
Compact subwoofer
Easy setup
Control at hand
Get down on it
Strike a pose