LOGITECH Z150 Speaker 2.0 6 Watt Midnight Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 16 vnt. 1-5 d.d. 16 / - vnt. | - | 30,53 € | |
| S2 | - / - | - | 36,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Type: | Speaker |
| Totalrmspower: | 3W |
| Satellites: | 2 |
| Subwoofer: | - |
| Maximumspl: | - |
| Frequencyresponse: | - |
| Inputimpedance: | - |
| Soundeffects: | - |
| Remotecontrol: | - |
| Power: | - |
| Inputs: | |
| Packagecontents: | |
| Dimensions: | - |
| Width: | 84.5 mm |
| Depth: | 76 mm |
| Height: | 151.5 mm |
| Packagedimensions: | - |
| Packageweight: | - |
| Warranty: | 2 years |
Aprašymas These twin 2.0 dual input multimedia speakers allow 3 watts of clear stereo sound. Their control is simple and convenient with integration of volume and power. The Z150 includes a handy headphone jack for your private listening pleasure. Funkcijos Enjoy rich sound Control at your fingertips Listen in privacy |
Aprašymas
These twin 2.0 dual input multimedia speakers allow 3 watts of clear stereo sound. Their control is simple and convenient with integration of volume and power. The Z150 includes a handy headphone jack for your private listening pleasure.
Funkcijos
Enjoy rich sound
Control at your fingertips
Listen in privacy