LOGITECH Wireless Touch Keyboard k400 plus black DE Layout
Gamintojas: LOGITECH
Prekės kodas (MPN): 920-007127
Prekės kodas (MPN): 920-007127
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 37,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LOGITECH/920-007127_2.jpg |
| Recommendedusage: | Home |
| Connectivitytechnology: | Wireless |
| Deviceinterface: | RF Wireless |
| Pointingdevice: | Touchpad |
| Numerickeypad: | No |
| Keyboardkeysoperatinglife: | 5 million characters |
| Windowskeys: | Yes |
| Frequencyband: | 2.4 GHz |
| Onoffswitch: | Yes |
| Backlight: | No |
| Keyboardstyle: | Straight |
| Productcolour: | Black |
| Powersourcetype: | Battery |
| Keyboardbatterytype: | AA |
| Batterytechnology: | Alkaline |
| Batterycapacity: | 2000 mAh |
| Rechargeable: | No |
| Mouseincluded: | No |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 354.3 x 23.5 x 139.9 mm |
| Keyboardweight: | 390 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Receiverincluded: | Yes |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |