LOGITECH R400 Wireless Presenter - 2.4GHZ - CR - EWR2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 26,41 € | |
| S2 | 40 vnt. 1-5 d.d. 40 / - vnt. |
- | 36,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Type: | Presenter |
| Keyboardtype: | - |
| Localization: | - |
| Numberofkeys: | - |
| Keycablelength: | - |
| Mousetype: | |
| Resoliution: | - |
| Numberofmousebuttons: | - |
| Mousecablelength: | - |
| Interface: | USB |
| Power: | 2x AAA |
| Powerfeatures: | Battery life: 13 months |
| Software: | - |
| Systemrequirements: | - |
| Color: | Black |
| Packagecontents: | - |
| Width: | 115.5 mm |
| Depth: | 37.8 mm |
| Height: | 27.4 mm |
| Packagedimensions: | - |
| Packageweight: | - |
| Warranty: | 2 years |
Aprašymas Make your point. With a curved design, intuitively placed controls, and a bright red laser you'll be in control from start to finish. Feel free to move around the room, up to 50 feet. Funkcijos Intuitive slideshow controls Red laser pointer Up to 15-meter range Battery indicator Plug-and-play wireless receiver |
Aprašymas
Make your point. With a curved design, intuitively placed controls, and a bright red laser you'll be in control from start to finish. Feel free to move around the room, up to 50 feet.
Funkcijos
Intuitive slideshow controls
Red laser pointer
Up to 15-meter range
Battery indicator
Plug-and-play wireless receiver