Logitech Keyboard 920-010465 / G715 Tactile US White
Gamintojas: LOGITECH
Prekės kodas (MPN): 920-010465
Prekės kodas (MPN): 920-010465
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 188,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LOGITECH/920-010465_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Gaming |
| Connectivitytechnology: | Wireless |
| Deviceinterface: | RF Wireless + Bluetooth |
| Keyboardkeyswitch: | Mechanical |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Numerickeypad: | No |
| Keycaps: | Double shot |
| Keycapsmaterial: | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Keyboardkeyprofile: | High-profile |
| Windowskeys: | Yes |
| Frequencyband: | 2.4 GHz |
| Backlight: | Yes |
| Backlighttype: | RGB LED |
| Backlightcolour: | Multicolour |
| Adjustablebacklight: | Yes |
| Keyboardstyle: | Straight |
| Productcolour: | White |
| Detachablecable: | Yes |
| Powersourcetype: | Battery |
| Keyboardbatterytype: | Built-in battery |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterycapacity: | 1500 mAh |
| Batterylifemax: | 25 h |
| Rechargeable: | Yes |
| Mouseincluded: | No |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 157 x 370.6 x 37.2 mm |
| Keyboardweight: | 976 g |
| Packagingcontent: | G715 Wireless Gaming Keyboard LIGHTSPEED receiver USB-C to USB-A cable - 1.8 m Palm rest User documentation |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Receiverincluded: | Yes |
| Warranty: | 24 months |
| Productcondition: | Original |