Logitech Headset 981-000978 G335 black
Gamintojas: LOGITECH
Prekės kodas (MPN): 981-000978
Prekės kodas (MPN): 981-000978
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 52,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producthighlights: |
|
| Producttype: | Headset |
| Wearingstyle: | Head-band |
| Recommendedusage: | Gaming |
| Headsettype: | Binaural |
| Productcolour: | Black |
| Countryoforigin: | China |
| Connectivitytechnology: | Wired |
| Earcoupling: | Circumaural |
| Microphonetype: | Boom |
| Width: | 180 mm |
| Depth: | 79 mm |
| Height: | 189 mm |
| Packagewidth: | 91 mm |
| Packagedepth: | 209 mm |
| Packageheight: | 231 mm |
| Packageweight: | 517 g |
| Warranty: | 24 months |
| Productcondition: | Original |