Logilink Harddisk Mounting Set, 2,5" to 3,5"
Gamintojas: Logilink
Prekės kodas (MPN): AD0010
Prekės kodas (MPN): AD0010
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 16 vnt. 1-5 d.d. 16 / - vnt. | - | 2,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Width: | 122 cm |
| Height: | 25 cm |
| Depth: | 100 cm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | Harddisk Mounting Set, 2,5" to 3,5" |
| Net weight: | 0.08 kg |
| Gross weight: | 0.081 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Gross depth master carton: | 100.00 mm |
| Gross width master carton: | 10.00 mm |
| Gross height master carton: | 20.00 mm |
| Net weight master carton: | 0.06 kg |
| Tare weight master carton: | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.003 kg |
| Gross depth (mm): | 117.00 mm |
| Gross width (mm): | 103.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| PET: | 3.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | |
| Solid-state drive interface: | |
| Read speed: | |
| Write speed: |
| Width: | 122 cm |
| Height: | 25 cm |
| Depth: | 100 cm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | Harddisk Mounting Set, 2,5" to 3,5" |
| Net weight: | 0.08 kg |
| Gross weight: | 0.081 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Gross depth master carton: | 100.00 mm |
| Gross width master carton: | 10.00 mm |
| Gross height master carton: | 20.00 mm |
| Net weight master carton: | 0.06 kg |
| Tare weight master carton: | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.003 kg |
| Gross depth (mm): | 117.00 mm |
| Gross width (mm): | 103.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| PET: | 3.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | |
| Solid-state drive interface: | |
| Read speed: | |
| Write speed: |