LOGILINK CHA0100 HDMI cable 4K/60Hz 1m
Gamintojas: LOGILINK
Prekės kodas (MPN): CHA0100
Prekės kodas (MPN): CHA0100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 7,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | LogiLink HDMI cable with Ethernet - 1 m |
| Cable: | High Speed - HDMI cable with Ethernet |
| Technology: | Triple shielded |
| Length: | 1 m |
| Colour: | Black |
| Connector: | HDMI - male |
| Connector (second end): | HDMI - male |
| Features: | 4K60Hz UHD support |
Aprašymas LogiLink's snap-in Keystone Coupler provides a female-to-female feed-through connection for easy cable hook-up or setting up consolidation points, suitable for transmission of all digital and analog applications up to Cat.6A / Class EA in accordance with ISO/IEC 11801. All couplers are designed for snap-in mounting in LogiLink's blank keystone panels and blank surface mount boxes. Funkcijos Cat.6 Class E 250 MHz RJ45 inline coupler Supports PoE, PoE+ and PoE++ Complies with ISO/IEC 11801 and EIA/TIA 568-C 2x RJ45 jack, shielded Snap-in mounting in empty keystone panels Connector for RJ45 patch cords |
| Product description: | LogiLink HDMI cable with Ethernet - 1 m |
| Cable: | High Speed - HDMI cable with Ethernet |
| Technology: | Triple shielded |
| Length: | 1 m |
| Colour: | Black |
| Connector: | HDMI - male |
| Connector (second end): | HDMI - male |
| Features: | 4K60Hz UHD support |
Aprašymas
LogiLink's snap-in Keystone Coupler provides a female-to-female feed-through connection for easy cable hook-up or setting up consolidation points, suitable for transmission of all digital and analog applications up to Cat.6A / Class EA in accordance with ISO/IEC 11801. All couplers are designed for snap-in mounting in LogiLink's blank keystone panels and blank surface mount boxes.
Funkcijos
Cat.6 Class E 250 MHz RJ45 inline coupler
Supports PoE, PoE+ and PoE++
Complies with ISO/IEC 11801 and EIA/TIA 568-C
2x RJ45 jack, shielded
Snap-in mounting in empty keystone panels
Connector for RJ45 patch cords