LOGILINK BP0052 - Triple Mount
Gamintojas: LOGILINK
Prekės kodas (MPN): BP0052
Prekės kodas (MPN): BP0052
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 190,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | LogiLink mounting kit - adjustable arm - for 3 LCD displays |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) - desk-mountable |
| Dimensions (wxdxh): | 153 cm x 19 cm x 70 cm |
| Tilt: | -90° to 90° |
| Pan: | -90° to 90° |
| Rotation: | -90° to 90° |
| Recommended use: | 3 LCD displays |
| Recommended display size: | 13"-32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Material: | Aluminium |
| Package content: | Grommet mount, clamp |
Aprašymas Attach your TV and computer monitors directly onto the desk. In this way, you can use your screens with full freedom of movement and tilt, swivel or rotate them as you like. Funkcijos Suitable for 13 - 32" LCD, LED, PC and TV monitors Carrying capacity of each arm: Max. 7 kg / 15.4 lbs Mounting type: Tilt -90°/+90°, swivel -90°/+90°, level adjustment -90°/+90° VESA compatibility: 75x75, 100x100 With gas spring Elegant aluminum design For 3 monitors |
| Product description: | LogiLink mounting kit - adjustable arm - for 3 LCD displays |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) - desk-mountable |
| Dimensions (wxdxh): | 153 cm x 19 cm x 70 cm |
| Tilt: | -90° to 90° |
| Pan: | -90° to 90° |
| Rotation: | -90° to 90° |
| Recommended use: | 3 LCD displays |
| Recommended display size: | 13"-32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Material: | Aluminium |
| Package content: | Grommet mount, clamp |
Aprašymas
Attach your TV and computer monitors directly onto the desk. In this way, you can use your screens with full freedom of movement and tilt, swivel or rotate them as you like.
Funkcijos
Suitable for 13 - 32" LCD, LED, PC and TV monitors
Carrying capacity of each arm: Max. 7 kg / 15.4 lbs
Mounting type: Tilt -90°/+90°, swivel -90°/+90°, level adjustment -90°/+90°
VESA compatibility: 75x75, 100x100
With gas spring
Elegant aluminum design
For 3 monitors