LOGILINK BP0043 - Dual alumium mount
Gamintojas: LOGILINK
Prekės kodas (MPN): BP0043
Prekės kodas (MPN): BP0043
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 123,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | LogiLink mounting kit - adjustable arm - for 2 monitors |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) - desk-mountable |
| Dimensions (wxdxh): | 110 cm x 67 cm x 12.5 cm |
| Tilt: | -90° to 90° |
| Pan: | -90° to 90° |
| Rotation: | -90° to 90° |
| Adjustments: | Tilt, swivel, rotation |
| Recommended use: | 2 monitors |
| Recommended display size: | 13"-32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 18 kg |
| Material: | Aluminium, cold-rolled steel |
| Package content: | Screws |
Aprašymas Attach your TV and computer monitors directly onto the desk. In this way, you can use your screens with full freedom of movement and tilt, swivel or rotate them as you like. Funkcijos Suitable for LCD, LED, PC and TV monitors With gas spring Elegant aluminum design For 2 monitors |
| Product description: | LogiLink mounting kit - adjustable arm - for 2 monitors |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) - desk-mountable |
| Dimensions (wxdxh): | 110 cm x 67 cm x 12.5 cm |
| Tilt: | -90° to 90° |
| Pan: | -90° to 90° |
| Rotation: | -90° to 90° |
| Adjustments: | Tilt, swivel, rotation |
| Recommended use: | 2 monitors |
| Recommended display size: | 13"-32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 18 kg |
| Material: | Aluminium, cold-rolled steel |
| Package content: | Screws |
Aprašymas
Attach your TV and computer monitors directly onto the desk. In this way, you can use your screens with full freedom of movement and tilt, swivel or rotate them as you like.
Funkcijos
Suitable for LCD, LED, PC and TV monitors
With gas spring
Elegant aluminum design
For 2 monitors