LOGILINK BP0040 - Sit-stand workstation
Gamintojas: LOGILINK
Prekės kodas (MPN): BP0040
Prekės kodas (MPN): BP0040
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 202,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | LogiLink Sit-Stand Workstation mounting kit - adjustable arm - for monitor / keyboard |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) - desk-mountable |
| Dimensions (wxdxh): | 66.6 cm |
| Adjustable depth: | 67.5-115 cm |
| Adjustable height: | 52.5-102 cm |
| Tilt: | -15° to 15° |
| Pan: | -90° to 90° |
| Rotation: | -180° to 180° |
| Adjustments: | Height, tilt, swivel, rotation, depth |
| Recommended use: | Monitor / keyboard |
| Recommended display size: | 13"-32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 8 kg |
| Package content: | Screws |
Aprašymas Stand or sit while working, just as you want to. The sit-stand workstation monitor desk mount enables you to adjust the position and prevent damage of your health because of too much sitting. Attach your computer monitors directly onto the desk and enjoy the full freedom of movement to tilt, swivel or rotate it as you like. Funkcijos Suitable for LCD, LED, PC and TV monitors Easily lift monitor and keyboard to proper height Neat and efficient cable management With gas spring |
| Product description: | LogiLink Sit-Stand Workstation mounting kit - adjustable arm - for monitor / keyboard |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) - desk-mountable |
| Dimensions (wxdxh): | 66.6 cm |
| Adjustable depth: | 67.5-115 cm |
| Adjustable height: | 52.5-102 cm |
| Tilt: | -15° to 15° |
| Pan: | -90° to 90° |
| Rotation: | -180° to 180° |
| Adjustments: | Height, tilt, swivel, rotation, depth |
| Recommended use: | Monitor / keyboard |
| Recommended display size: | 13"-32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 8 kg |
| Package content: | Screws |
Aprašymas
Stand or sit while working, just as you want to. The sit-stand workstation monitor desk mount enables you to adjust the position and prevent damage of your health because of too much sitting. Attach your computer monitors directly onto the desk and enjoy the full freedom of movement to tilt, swivel or rotate it as you like.
Funkcijos
Suitable for LCD, LED, PC and TV monitors
Easily lift monitor and keyboard to proper height
Neat and efficient cable management
With gas spring